Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből.
(Bp.) Hornyánszky ny64. árverés / 254.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 000 FtAzonosító
62464
1t.+140p.+9t. (színes, feliratos hártyapapírral) (A Pesti Napló előfizetőinek készült.)
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben, a kötése laza.