Jókai Mór
Az arany ember. Dráma öt felvonásban előjátékkal.
1885 Bp. Révai107. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 260 000 FtAzonosító
76786
262p. Első kiadás. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, javított, kiadói vászonkötésben. First edition, inscribed by the author. Original cloth richly gilt, restored. Szüry: 2034.