Jókai Mór
A czigánybáró. Regény.
1889 Bp Révai.66. árverés / 233.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
61151
(2)+166+(1)p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.