Szerző Jókai Mór A debreceni lunátikus 1957 (Bp.) Magyar Helikon 60. árverés / 146. Azonosító 61155 1t. (Beron Gyula aláírt, rézkarcú Jókai-portréja)+127+(1)p. Számozott: 200/81. Kiadói, aranyozott félpergamen-kötésben.