Jókai Mór
1874 Bp, Athenaeum 175p. Első kiadás. Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.
146. árverés / 243.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Egy ember, a ki mindent tud. Egy darab regény.
angol szoveg
Worn gilt, contemporary half cloth.