Jókai Mór
Egy magyar nábob. Képes diszkiadás.
1894 Bp. Athenaeum64. árverés / 257.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft Leütési ár: 2 500 FtAzonosító
62727
1t.+XII+500+(2)p.+8 színes t. Szövegközti képekkel.
Sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Szüry: 2070.