Jókai Mór
A jövő század regénye. I/1-5. -- II/1-3. -- III. rész [négy kötetben].
Pest AthenaeumElső nap, 148. árverés / 237.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
97896
Contemporary cloth.
188+(1)+182+(1)p.; 139+(1)+184+193+(1)p.; 160+(1)+154+(1)p.; 155+(1)+130+(1)p. Első kiadás.
Korabeli vászonkötésben. A gerincen téves kötetszámozással.