Jókai Mór
Kakas Márton politikai költeményei. Kiadta ---.
1862 Pest Emich146. árverés / 246.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97176
Contemporary half cloth. Spine gilt. Original cover bound inside.
(2)+254p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.