Jókai Mór
Kakas Márton politikai költeményei. Kiadta ---.
1862 Pest Emich63. árverés / 174.
67933
(2)+254p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben. Szüry: 2118.