Jókai Mór
Kakas Márton politikai költeményei. Kiadta ---.
1862 Pest Emich66. árverés / 237.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 600 FtAzonosító
61147
(2)+254p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben. Szüry: 2118.