Jókai Mór
Keresd a szived. Dráma négy felvonásban.
1887 Bp Révai146. árverés / 247.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
57057
Richly gilt, original cloth. Spine slightly damaged.
180p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.