Jókai Mór
A kőszivü ember fiai. Regény, öt [hat] kötetben. I-VI [három kötetben].
1869 Pest Athenaeum143. árverés / 72.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
57067
Contemporary half cloth, spine gilt. Some leaves restored.
162+(1)+169+(2)p.; 162+(1)+148+(1)p.; 192+142+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A második kötet utolsó néhány lapja javítva, kis szöveghiánnyal.