Jókai Mór
A Magláy-család. A ki holta után áll boszut. Két elbeszélés.
1887 Bp Révai146. árverés / 248.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
57076
Gilt, original cloth.
(4)+168p. Négy egészoldalas képpel. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.