Jókai Mór
A magyar nép adomái. Összegyüjté ---.
1856 Pest Heckenast60. árverés / 147.
68748
VIII+272p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben. Szüry: 2149.