Jókai Mór
1865 Pest, Heckenast (6)+184p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. Körülvágatlan példány.
146. árverés / 250.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 000 Ft
Milyenek a férfiak? Elbeszélések.
angol szoveg
20th century half cloth. Spine gilt. Uncut.