Jókai Mór
Milyenek a férfiak? Elbeszélések.
1865 Pest Heckenast146. árverés / 250.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
57096
20th century half cloth. Spine gilt. Uncut.
(6)+184p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. Körülvágatlan példány.