[Jókai Mór] Sajó
Forradalmi és csataképek 1848 és 1849-ből. I-II. kötet [egybekötve].
1850 Pest Heckenast63. árverés / 172.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
61771
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Szüry: 2092.
(8)+174+(6)+169+(1)p. Első kiadás.