Jókai Mór
Szomoru napok. Regény. I-II. kötet [egybekötve].
1856 Pest Emich G64. árverés / 258.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62345
(2)+144+(4)+150+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az első kötet címlapján és a második kötet utolsó levelén tintával írt bejegyzések. Szüry: 2210.