Jókai Mór
Tarka élet. I-II. kötet [egybekötve].
Pest Landerer és Heckenast ny146. árverés / 252.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97120
Contemporary half cloth. Spine slightly stanined and damaged.
(4)+160+(4)+160p. Első kiadás.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis foltokkal és apró sérüléssel.