Jókai Mór
1854 Pest, Számvald Gyula (4)+362p. Első kiadás. Kopottas, korabeli vászonkötésben.
146. árverés / 254.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Török mozgalmak 1730-ban. Regény.
angol szoveg
Slightly worn, contemporary cloth.