Jókai Mór
Török mozgalmak 1730-ban. Regény.
1854 Pest Számvald GyulaElső nap, 148. árverés / 238.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97943
Contemporary cloth. Spine richly gilt.
(4)+362p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.