Jókai Mór
1889 Bp., Révai 1t+199p.+3t. Első kiadás. Lapszámozáson belül 8 egészoldalas képpel. Restaurált, aranyozott, kiadói vászonkötésben, körben aranymetszéssel.
64. árverés / 259.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Leütési ár: 1 600 Ft
Utazás egy sirdomb körül