Jósika Miklós
Irány
1835 Kolozsvártt (Ev. Ref. Koll.)81. árverés / 157.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
70702
1t. (Díszcímlap)+(8)+246p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Szüry: 2271.