Jósika Miklós
A magyarok őstörténelme. I-III. kötet [egybekötve].
1861 Pest Heckenast132. árverés / 249.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
91985
Later half-cloth, spine gilt. Original cover of first volume bound inside. Some leaves with foxing stains.
(2)+303+(2)+330+(2)+(2)+332p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Az első kötet eredeti borítója bekötve. Több levele enyhén rozsdafoltos.