Jósika Miklós
A magyarok őstörténelme. I-III. kötet [egybekötve].
1861 Pest Heckenast60. árverés / 150.
61160
(4)+303p.; (4)+330+(2)p.; (4)+332p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.