(Jósika Miklós)
Pest, Heckenast 213+(3)+208+184p. Első kiadás. Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.
146. árverés / 256.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
A szegedi boszorkányok. Regény. "Eszther" stb. szerzőjétől.
angol szoveg
Slightly worn, contemporary half leather. Spine gilt.