Joyce, James
Ulysses. Fordította Gáspár Endre. I-II. kötet.
(Bp. Nova158. árverés / 249.
Kikiáltási ár: 6 000 FtAzonosító
102548
Első magyar kiadás.
Original half cloth. Slightly damaged.
(4)+III+(1)+310p.; (4)+294+(1)p. Számozott (326./1000) példány.
Kiadói félvászon-kötésben. A kötéstáblák és a könyvtest elválófélben, restaurálásra szorul.