József főherceg
Erdei magány és egyéb vadásztörténetek
Bp. Athenaeum118. árverés / 432.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
79725
1t.+243+(1)p.+12t.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az elülső kötéstáblán ablakos kivágás, benne a szerző fényképével.