Szerző Juhász Gyula Hárfa (Bp.) Genius 64. árverés / 267. Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 500 Ft Azonosító 68147 188p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.