Julia és a nők
H.n. ny.n81. árverés / 84.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
70468
Pornográf történet.
133p.+8t. (felragasztott képek) Számozott (154./200) példány.
XX. század eleji bőrkötésben. Aranyozott lapszélekkel.