Jurkovich Emil
II. Rákóczi Ferencz szabadságharcza és Besztercebánya
1903 Besztercebánya Machold89. árverés / 224.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
72676
V+315p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.