Kaán Károly
Természetvédelem és a természeti emlékek
1931 Bp. Révai108. árverés / 155.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
77366
312+(1)p.+100t.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.