Kaán Károly
Természetvédelem és a természeti emlékek
1931 Bp. Révai112. árverés / 148.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
78498
312+(1)p.+100t.
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.