Kaán Károly
Természetvédelem és a természeti emlékek
1931 Bp. Révai95. árverés / 168.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
73835
312+(1)p.+101t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis szakadással.