Kakas Márton. Sipulusz lapja.
1901 Bp. (Budapesti Hirlap ny.)118. árverés / 171.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
79936
Gazdagon illusztrált, Rákosi Viktor által szerkesztett élclap.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Egy levél javítva, kis hiánnyal. Lakatos: 1086.