Kalászok és kévék. Modern anthológia.
1902 Gyoma Kner112. árverés / 178.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
78410
A kötetbe helyezve: 1. Nyomdai tréfa A bibliográfia által is jelzett egyleveles nyomtatvány. 2. Kner Izidor körlevele "Tekintetes Főjegyző ur!" megszólítással, amelyben nyomtatványmintákat ajánl. 1 nyomtatott oldal, a hátoldal jobb alsó sarkában dísszel. Kelt: Gyoma, 1902. november. A bibliográfia nem említi. 3. Kner Izidor kísérőleve a kötethez. 2 levél, 1 nyomtatott oldal. Kelt: Gyoma, 1902. tél havában. A bibliográfia nem említi.
98+(11)p. Számos szövegközti és egészoldalas (részben színes) illusztrációval. Az illusztrációkat Goró Lajos rajzolta.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.94.