Kállay Béni
A szerb felkelés története 1807-1810. I-II. kötet.
1909 Bp. MTA158. árverés / 276.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101865
Original cloth. Spine gilt.
(4)+405+(1)p.; 1t.+VIII+415+(1)p. (Az MTA könyvkiadó vállalata. Új folyam. LXXVI-LXXVII.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.