Kállay Béni
A szerbek története 1780-1815. I. kötet [unicus].
1877 Bp. MTA156. árverés / 338.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
101194
Original cloth. Spine gilt.
(8)+639p. (Az MTA könyvkiadó-vállalata.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.