Kállay Ferenc volt nemzetőr tanácsos gyászjelentése, amelyet a család adott ki.
1861 Pest Emich Gusztáv111. árverés / 78.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
77824
Kállay Ferenc nyugalmazott hadbíró százados 1848-ban részt vett a nemzetőrség megszervezésében. Batthyány miniszterelnök április 20-án nevezte ki tanácsosnak.
1 nyomtatott oldal. Fekete keretben. Kelt: Buda, 1861. I. 2.
Obituary of Ferenc Kállay, officer.