Kállay Ferencz
A pogány magyarok vallása
1861 Pest Lauffer és Stolp132. árverés / 398.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
92657
Contemporary half cloth, spine gilt.
(4)+331+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.