Kalmár Antal, dr.
Beksics Gusztáv történet- és közjogirása. Kritikai tanulmányok.
1902 Bp. Révai és Salamon ny149. árverés / 74.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
98794
Első kiadás. A hatóságok elkobozták, a szerző felségsértés miatt hathavi börtönbüntetést kapott. A következő évben újra megjelent.
Contemporary half cloth. Spine gilt.
VII+395p. A kiadó ismertetője a kötet végébe kötve.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Régi könyvtári bélyegzőkkel.