Kálnoky Dénes, G.
A vándor emlékei. I-II. kötet [egybekötve].
1855 Pest Müller Gyula95. árverés / 327.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
57268
(2)+294+(2)+222+(2)p.
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2338.