(Kapi Gábor): Institutionum Christianarum... pars quarta

(Kapi Gábor)
Institutionum Christianarum... pars quarta
1724 Tyrnaviae, Typis Academicis Soc. Jesu (14)+588p. Kopott aranyozású, nagyszombati bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
angol szoveg
Worn, gilt, contemporary leather. Inner edges gilt.

134. árverés / 318.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 22 000 Ft

A jezsuita szerző a nagyszombati akadémia rektora volt, több kiadást megért műve négy részben teljes.