(Kapi Gábor)
Institutionum Christianarum... pars quarta
1724 Tyrnaviae Typis Academicis Soc. Jesu134. árverés / 318.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
93088
A jezsuita szerző a nagyszombati akadémia rektora volt, több kiadást megért műve négy részben teljes.
Worn, gilt, contemporary leather. Inner edges gilt.
(14)+588p.
Kopott aranyozású, nagyszombati bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve.