Kapossy Lucián, dr.
Pápa város egyetemes leirása. Összeállította: ---.
1905 Pápa Főiskolai ny65. árverés / 246.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
62916
VII+364p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve.