Karácsony Benő
Pjotruska. Regény. I-II. kötet.
1927 Cluj-Kolozsvár ESzC106. árverés / 62.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
77191
197+(2)+VIp.+4t.; 229+(2)+VIp.+4t. A táblákon Kós Károly rajzaival. Számozott (CXVII./?), előfizetői példány.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.