Karácsony Benő
Pjotruska. Regény. I-II. kötet.
1927 Cluj-Kolozsvár ESzC156. árverés / 104.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
101275
Slightly stained, worn, original cloth.
197+(2)+VIp.+4t.; 229+(2)+VIp.+4t. A táblákon Kós Károly rajzaival. Számozott (524./?), előfizetői példány.
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben.