Karinthy Frigyes
100 uj humoreszk
(Bp. Nyugat82. árverés / 71.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 110 000 FtAzonosító
70757
224p. Első kiadás. Dedikált példány: "Gömbös Gyulának / szeretettel / 934 / Karinthy Frigyes".
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Poss.: A dedikáció alatt Gömbös Gyula miniszterelnök sajátkezű tulajdonosi bejegyzésével. With a dedication to, and owner's inscription of Gyula Gömbös. Original cloth binding.