Karinthy Frigyes
Igy láttátok ti. A háborus irodalom karrikaturája.
Bp. Dick M64. árverés / 284.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 700 FtAzonosító
68155
212+(4)p. Első kiadás. A borító Bíró Mihály munkája.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.