Karinthy Frigyes
Ki kérdezett...? (Címszavak a nagy enciklopédiához)
Bp. Singer és Wolfner64. árverés / 289.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 3 800 FtAzonosító
62568
217+(3)p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.