Karinthy Frigyes
(Bp., Nova 240p. Első kiadás. Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben.
143. árverés / 104.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Leütési ár: 170 000 Ft
Mennyei riport. Regény.
angol szoveg
Inscribed by the author. Illustrated original cloth.
A szennycímlapon ajánlással: "dr. Basch Lórántnak szeretettel hálával Karinthy".