Karinthy Frigyes
Minden másképpen van. (Ötvenkét vasárnap.) I-II. kötet.
Bp. Athenaeum64. árverés / 293.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
62780
164p.; (2)+165-326p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.